استارتاپ ساز
استارتاپ ساز
افزونه Yoast Local SEO

  1. Home
  2. /
  3. وبلاگ
  4. /
  5. افزونه رایگان
  6. /
  7. افزونه Yoast Local SEO

افزونه Yoast Local SEO
افزونه سئو

افزونه سئوی محلی وردپرس یکی از محبوب ترین افزونه ها در طول 3 سال اخیر می باشد. استفاده از افزونه Yoast Local SEO به بهتر شدن رتبه سایت شما در موتورهای جستجو کمک خواهد کرد. و همچنین دستیابی مشتریان به موقعیت مکانی شرکت شما را بهبود می بخشد.

آیا می خواهید مطمئن شوید که وب سایت شما در گوگل در جامعه محلی دارای رتبه بالایی است؟ آیا می خواهید بیماران و یا مشتریانی در محله خود پیدا کنید؟ و آیا می خواهید با افزودن موقعیت مکانی و ساعات کاری به وب سایت خود، قابلیت استفاده از سایت خود را بهبود ببخشید؟ افزونه سئو محلی Local SEO به شما کمک می کند تا وب سایت خود را به گونه ای تنظیم کنید که در جستجوها ی گوگل برای جامعه محلی دارای رتبه بالاتری باشد. از همه مهمتر، به میزان قابل توجهی قابلیت استفاده از صفحه تماس وب سایت شما را بهبود می بخشد.

امکانات افزونه سئوی محلی وردپرس:

با افزونه Yoast Local SEO Premium مشتریان بالقوه در جامعه محلی خود پیدا کنید.
به راحتی نقشه های گوگل، ساعات کاری، اطلاعات تماس و یک مکان یاب به سایت خود اضافه کنید.
قابلیت استفاده از صفحه تماس را بهبود بخشید.

بالاترین رتبه در جستجوی محلی با افزونه سئوی محلی وردپرس Yoast:
جستجو در گوگل (و یا هر موتور جستجوی دیگر) برای یک آرایشگر و یا دندانپزشک، لیستی از آرایشگرها و یا دندانپزشکان را در جامعه محلی شما به وجود خواهد آورد. بنابراین به نظر می رسد که جستجوی محلی به خودی خود به وقوع بپیوندد. اما به منظور رتبه بندی بالا، گوگل نیاز به داشتن مکان دقیق کسب و کار شما دارد. مهمتر اینکه، گوگل باید بداند که چه نوع کسب و کاری را شما ارائه می دهید. پلاگین سئوی محلی yoast Local SEO برای گوگل و سایر موتورهای جستجو، اطلاعات دقیقی که برای نمایش وب سایت شرکت شما در نتایج جستجوی محلی نیاز دارند، فراهم می کند.

بهبود قابلیت استفاده از صفحه تماس:
افزونه Yoast Local SEO به طور قابل توجهی قابلیت استفاده از صفحه تماس شما را بهبود می بخشد.

دانلود افزونه Yoast Local SEO نسخه 15.3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *