درباره ما

  1. Home
  2. /
  3. درباره ما

درباره آژانس دیجیتال مارکتینگ ما

آژانس دیجیتال مارکتینگ استارتاپ ساز، با تشکیل تیمی از 4 دانشجوی کامپیوتر و نوپای درحال یادگیری در حوزهٔ مارکتینگ دیجیتال فعالیت می‌کند. اعضای این تیم، با ترکیب دانش و تجربهٔ تخصصی خود در زمینهٔ کامپیوتر و علاقهٔ بسیاری که در حوزهٔ بازاریابی دیجیتال دارند، به ارائهٔ خدمات خلاقانه و موثر در زمینهٔ تبلیغات و رسانه‌های اینترنتی می‌پردازند.

علی کاج
آقای علی کاج
مدیریت
اشنایی با هدف آژانس ما

با توجه به دانش و تخصصشان در حوزهٔ کامپیوتر، اعضای استارتاپ ساز توانایی تحلیل و بهینه‌سازی داده‌ها را دارند و به کمک الگوریتم‌ها و روش‌های پیشرفتهٔ محاسباتی، برای مشتریان خود استراتژی‌های منحصربفردی را طراحی می‌کنند. علاوه بر این، اعضای تیم با استفاده از ابزارها و تکنولوژی‌های نوین، توانایی ساخت و بهینه‌سازی وبسایت‌ها و کمپین‌های تبلیغاتی را دارند.
اعضای استارتاپ ساز هر روز در حال یادگیری و به‌روزرسانی دانش خود در حوزهٔ مارکتینگ دیجیتال هستند و بر اساس تحولات روزانهٔ صنعت، استراتژی‌های جدید را پیاده‌سازی می‌کنند. با بهره‌گیری از شغل یادگیری‌محور، اعضای تیم از فرصت‌های آموزشی برخوردار میشوند و تلاش می‌کنند تا بهترین و موثرترین راهکارهای ممکن را به مشتریان خود ارائه دهند. به عبارت دیگر، این تیم جوان، خلاق و دارای انگیزه بالاست که با استفاده از پتانسیل‌هایشان، در جهت رشد و توسعهٔ مشتریان خود تلاش میکنند.

نیروی خلاق و با استعداد

قیمت مناسب خدمات

اهداف و آرمان های مجموعه ما
رضایت کارفرمایان
94%
تیم مجرب و کارآمد
85%
همراهی با تکنولوژی روز دنیا
90%
کسانی که به ما اعتماد کردند
اسمارت رنکینگ