استارتاپ ساز
استارتاپ ساز
خانم فروتن

  1. Home
  2. /
  3. اعضای تیم
  4. /
  5. خانم فروتن

خانم فروتن

حنانه فروتن هستم. دانشجوی مقطع کارشناسی رشته زبان و ادبیات انگلیسی در موسسه آموزش عالی ارشاد دماوند درحال تحصیل و در مجموعه استارتاپ ساز به عنوان کارشناس تولید محتوا مشغول به کار هستم.

اسمارت رنکینگ به عنوان یکی پروژه های موفق است که در آن به عنوان کارآموز طرح سایت و کارشناس تولید محتوا مشغول به کار بوده ام. همچنین آماده دریافت پروژه و همکاری در زمینه های تولید محتوا ، طراحی سایت با وردپرس و بهینه سازی محتوا و سئو با کسب و کار هایی که نیازمند خدمات دیجیتال مارکتینگ هستند می باشم.

سرکار خانم حنانه فروتن به عنوان کارشناس تولید محتوا در کنار کسب و کار شما خواهد بود.

امروزه داشتن یک سایت از مهم ترین و اصلی ترین نیازهای هر کسب و کاری بشمار می رود. با داشتن یک سایت بروز شما می­توانید میزان فروش، میزان شهرت برند شخصی خود را افزایش دهید یا خدمات بیشتری به مشتریان ارائه کنید.

برای جذب مخاطبان بیشتر درسایت تان باید تولید محتوای خوبی آماده کنید. تولید محتوایی میتواند برای شما درآمدساز باشد که یا توجه مشتریان را به خود جلب و یا بتواند نیاز آن ها را رفع نماید. من و همکارانم در بخش تولید محتوا به شما کمک می کنیم محتوایی جذاب برای ارائه به بازدیدکنندگان در سایت تان ارائه دهید.

از دیگر بخش های مهم، طراحی سایت و بهینه کردن مطالب آن یا سئو است. طراحی سایت باید هوشمندانه و همگام با نیاز مخاطبین باشد. که این مطلب وجود یک تیم متخصص را در این امر توجیه می­کند.

از دیگر مزایای داشتن یک سایت اینترنتی میتوان به فراگیر بودن، خدمات رسانی 24/7، کاهش هزینه­ ها، افزایش اعتبار و مشتریان، تعامل مستقیم با مخاطبان و تبلیغات آسان اشاره کرد.

 تیم استارتاپ ساز از لحظه شروع یعنی طراحی سایت، تولید محتوا و بهینه کردن (سئو) مطالب همراه شما است. تا بتوانید به راحتی در دنیای اینترنتی امروز از رقبایتان پیشی بگیرید و پیشتاز در کسب و کار خود باشید.

رزرو وقت ملاقات با " خانم فروتن "
خانم فروتن
مدیر تحقیق و توسعه و مشاور
شماره تماس:
09902500882
ایمیل:
foroutan@startupsaz.ir
وب سایت:
startupsaz.ir
شبکه های اجتماعی: